MEDIATRAINER
Bas van Veenendaal werkte 25 jaar als Presentator/verslaggever in de sportjournalistiek. Hij was actief voor RTV Utrecht, ESPN en Ziggo Sport. Bas is in 2025 een andere weg ingeslagen, waarbij hij minder werk in de media doet en werk wilde doen waarbij hij anderen helpt. Hij is actief als kerntalentenanalist, waarbij hij met mensen op zoek gaat naar wat hun echt energie geeft én, net zo belangrijk, wat ze energie kost. Van daaruit coacht hij ze naar een studie/baan die beter bij hen past en kijkt hij hoe ze ook prive beter in hun kracht komen te staan. Bas is hierbij gespecialiseerd in topsport, Burn Out, Bore Out en hoogbegaafdheid.
Bas presenteert nog 2 podcasts. Formule 1 aan tafel, waar hij met 3 gasten over Max Verstappen en de Formule 1 praat. Verder heeft hij zijn eigen podcast: Inspiratie uit het Zwarte Gat waarin hij met oud topsporters als Marianne Timmer, Maarten van der Heijden, Leontien van Moorsel en Sanne Wevers praat over wat zij tegen kwamen aan het einde van hun topsport bestaan en over de mentale druk tijdens hun carrière.
Én Bas is dus ook actief als presentatietrainer bij Brainbox. Ook hier probeert Bas jou in je kracht te zetten. Door zijn jarenlange ervaring met live televisie kan hij je met tips en trics nog meer laten shinen voor de camera. Bas is tijdens zijn tv carrière en tot op de dag van vandaag ook te boeken als dagvoorzitter voor evenementen. Het spreken en interviewen voor een live publiek is weer heel wat anders. Bas leert je hoe je zelfverzekerd jouw boodschap kunt overbrengen in een volle zaal.
“Echte impact begint bij weten wie je bent. Van daaruit leer ik je hoe je met zelfvertrouwen je verhaal vertelt, voor de camera en op het podium.”
Heb je interesse in een mediatraining?
Neem contact op per e-mail of 035 628 1870, of vraag direct online informatie of een offerte aan via ons aanvraagformulier.